O NÁS

Investujeme do společností, kterým rozumíme

Představení společnosti

Společnost TSG Investments, a.s. vznikla v prosinci roku 2007. V roce 2010 společnost koupila 100% obchodní podíl ve společnosti TOMMY STACHI s.r.o., která se zabývá poskytováním spotřebitelských půjček. V roce 2014 společnost koupila 30% obchodní podíl ve společnosti ABEWY s.r.o., která má mnoholeté zkušenosti se správou a vymáháním pohledávek. V roce 2018 jsme tento podíl navýšili až na současných 88%. V roce 2020 jsme vstoupili do společnosti Mizar Lab a.s., která je startupovým inkubátorem a vdechuje život mnoha skvělým nápadům.

Společnost nadále vyhledává investiční příležitosti převážně v oblasti finančních služeb, kde chce využít svých dlouholetých zkušeností z oboru a synergií mezi vlastněnými společnostmi.

Klíčové osoby:

Roman Rampas

Spolumajitel a předseda představenstva TSG Investments, a.s., člen dozorčí rady TOMMY STACHI s.r.o..

Roman je zakládajícím členem společnosti. V současné době vyhledává nové obchodní příležitosti a udává směr budoucímu vývoji skupiny.

Martin Vyhnal

Spolumajitel a člen představenstva TSG Investments, a.s., předseda dozorčí rady TOMMY STACHI s.r.o..

Martin je zakládajícím členem společnosti. Nyní je zodpovědný za finanční stabilitu skupiny a vztahy s investory.

Martin Stehno

Spolumajitel a člen dozorčí rady TSG Investments, a.s., jednatel TOMMY STACHI s.r.o..

Martin je výkonným ředitelem společnosti TOMMY STACHI s.r.o., kde působí od roku 2007. Je zodpovědný za kompletní chod společnosti a spokojenost svých spolupracovníků.